Verras me
Terug naar account
Een kruisbeeld met corpus gemaakt uit gesculpteerd palmenhout (H:52,5cm)

Een kruisbeeld met corpus gemaakt uit gesculpteerd palmenhout (H:52,5cm)

Dit stuk werd verkocht op 09.02.2022
Hamerprijs: € 170

Omschrijving van het lot


Een kruisbeeld met corpus gemaakt uit gesculpteerd palmenhout, 19de eeuw.
Product details
Titel

Een kruisbeeld met corpus gemaakt uit gesculpteerd palmenhout (H:52,5cm)

Afmetingen

9 x 17 x 52,5 cm

Veilingsdatum

09/02/2022 - 10/02/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 213

Lot nummer

823

Lot ID

10486

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een kruisbeeld met corpus gemaakt uit gesculpteerd palmenhout (H:52,5cm)
Een kruisbeeld met corpus gemaakt uit gesculpteerd palmenhout (H:52,5cm)
Een kruisbeeld met corpus gemaakt uit gesculpteerd palmenhout (H:52,5cm)
Een kruisbeeld met corpus gemaakt uit gesculpteerd palmenhout (H:52,5cm)
Een kruisbeeld met corpus gemaakt uit gesculpteerd palmenhout (H:52,5cm)
Een kruisbeeld met corpus gemaakt uit gesculpteerd palmenhout (H:52,5cm)
Een kruisbeeld met corpus gemaakt uit gesculpteerd palmenhout (H:52,5cm)
Een kruisbeeld met corpus gemaakt uit gesculpteerd palmenhout (H:52,5cm)
Een kruisbeeld met corpus gemaakt uit gesculpteerd palmenhout (H:52,5cm)
Een kruisbeeld met corpus gemaakt uit gesculpteerd palmenhout (H:52,5cm)
Een kruisbeeld met corpus gemaakt uit gesculpteerd palmenhout (H:52,5cm)
Een kruisbeeld met corpus gemaakt uit gesculpteerd palmenhout (H:52,5cm)
Een kruisbeeld met corpus gemaakt uit gesculpteerd palmenhout (H:52,5cm)
Een kruisbeeld met corpus gemaakt uit gesculpteerd palmenhout (H:52,5cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


RELIGIEUS
Een antieke corpus en kruisbeeld, gesculpteerd en polychrome hout, 18de eeuw. 

Schattingsprijs: € 200 - 300

RELIGIEUS
Een collectie van 11 heiligebeelden, porselein en plaaster.

Schattingsprijs: € 100 - 200

RELIGIEUS
Een figuur van Jozef en Maria, porselein, Andenne, België. 

Schattingsprijs: € 150 - 250

RELIGIEUS
Een kruisbeeld gemaakt uit gescupteerd palmenhout, ingelegd met parelmoer. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

RELIGIEUS
Een collectie van 2 paar kerkkandelaars, messing in neogotische stijl. Circa 1900. 

Schattingsprijs: € 250 - 350

RELIGIEUS
Een antieke houtsculptuur met polychromie, afbeelding van Heilige Antonius met kind. 18de eeuw. 

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

RELIGIEUS
Een houtgesculpteerde vredesduif, 19de eeuw

Schattingsprijs: € 100 - 200

RELIGIEUS
Een Triptiek, email op koper, Limoges, Frankrijk, 20ste eeuw. 

Schattingsprijs: € 300 - 500