Een kruisbeeld met corpus gemaakt uit gesculpteerd palmenhout (H:52,5cm)
Hamerprijs: € 170
Titel | Een kruisbeeld met corpus gemaakt uit gesculpteerd palmenhout (H:52,5cm) |
Afmetingen | 9 x 17 x 52,5 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 213 |
Lot nummer | 823 |
Lot ID | 10486 |
Een altaarkruis met bijhorende kandelaars, Messing, Neogotiek, Waarschijnljik Bourdon, Gent. 19de eeuw.
Schattingsprijs: (Nader te bepalen)
Philippus MYS (1759-1847) Een paar misampullen, Vino & Aqua. Zilver. Brugge. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een miskelk, verzilverd metaal en verguld zilver, Neogotiek. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 400 - 600