Een antieke en grote houtgesculpteerde Corpus Christi, periode 1900. (H:90cm)
Hamerprijs: € 450
Titel | Een antieke en grote houtgesculpteerde Corpus Christi, periode 1900. (H:90cm) |
Breedte/diepte | 53 cm |
Hoogte | 90 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 563 |
Lot nummer | 850 |
Lot ID | 10485 |
Een miskelk, verzilverd metaal en verguld zilver, Neogotiek. 19de eeuw. (H:27 x D:15 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Schattingsprijs: € 200 - 300
De Triomf van Venus', verguld brons. Empire, Frankrijk, 19de eeuw. (H:24 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 500 - 700
Paul MENGIN (1853-1937) 'Dame met een mandoline'. (L:13 x W:14 x H:26,5 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340