Een vintage luchter, plafonnière versierd met glazen bloemen. (H:14cm)

Hamerprijs: € 150

Een vintage luchter, plafonnière versierd met glazen bloemen. Tweede helft 20ste eeuw.

14 cm

29 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 188

Lot nummer

349

10484

Ygnacio BARANGA (XX) 'Osqar Lamp'. Circa 1980.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) 'Vaas', geglazuurde keramiek voor Perignem. Circa 1960.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Denisco, een mid-century salontafel met Egyptische figuren.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) 'Schaal' geglazuurde keramiek voor Perignem.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Mauro MANETTI (1946) 'Uil' een mid-century ijsemmer.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een tafellamp gemaakt uit messing en brons in Hollywood Regency stijl.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een luchter gemaakt in art deco stijl uit smeedijzer en afgewerkt met pate-de-verre lampkappen gemerkt Muller. (H:100cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een collectie van 3 beelden gemaakt uit geglazuurde keramiek, o.a. Perignem (2x) en August Michiels, Oostende.

Schattingsprijs: € 150 - 250