Een vintage luchter, plafonnière versierd met glazen bloemen. (H:14cm)

Hamerprijs: € 150

Een vintage luchter, plafonnière versierd met glazen bloemen. Tweede helft 20ste eeuw.

14 cm

29 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 188

Lot nummer

349

10484

Een paar bijzettafels in de stijl van Maison Jansen. (L:34 x W:34 x H:59 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Arne VODDER (1926-2009) 'Coiffeuse Tafel' teak en glas. (L:36 x W:80 x H:105 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Schattingsprijs: € 400 - 600

Patrice MAFFEI (1945) 'Comete' salontafel. (H:31 x D:82 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Pia MANU (XX) 'Levensboek (2x)', terracotta. (W:41 x H:22 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een decoratieve tafellamp gemonteerd met een witte koraal. Circa 1980. (L:25 x W:39 x H:49 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Schattingsprijs: € 240 - 340

Concord, een decoratieve vloerlamp, verguld messing. (H:167 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180