Een vintage luchter, plafonnière versierd met glazen bloemen. (H:14cm)

Hamerprijs: € 150

Een vintage luchter, plafonnière versierd met glazen bloemen. Tweede helft 20ste eeuw.

14 cm

29 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 188

Lot nummer

349

10484

Delvaux, een handtas gemaakt uit wit leder met vergulde elementen.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Fantasia Verlichting, een tafellamp in de vorm van een toekan. Laat 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 50 - 100

Pietro AROSIO (1946) 'Monopoli' voor Airon, een set van 6 stoelen.

Schattingsprijs: € 200 - 300

een collectie van 3 bijzettafels met fumé glas in de stijl van Maison Jansen.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Camille BREESCHE (XX) 'Paar Tafellampen' Messing en Travertin.

Schattingsprijs: € 200 - 300