Een antiek aanwezigheidsregister voor een kerk, periode 1900. (H:80cm)

Hamerprijs: € 50

Een antiek aanwezigheidsregister voor een kerk, gesculpteerd hout, periode 1900.

66 cm

80 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 63

Lot nummer

793

10482

Twee verzegelde theca met relikwieën: Jesus Christ D.N.J.C, Barbara, Theresia, Anna.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een 14-delige kruisweg, bijgevoegd met een extra kruis van De Maagd Maria. Terracotta.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Russische Icoon 'Nicolas van Myra, verguld zilver en tempera op paneel. Meesteteken: Yakov Mishukov, Moskou, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een altaarkruis met twee bijpassende kandelaars. Verguld messing. Neogotiek.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een klein muurgemonteerd tabernakel, IHS logo en gesculpteerd hout. 18de/19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Drie vaandels met geborduurde afbeeldingen van Jezus Christus, De Maagd Maria.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een verzegelde theca met relikwie van het heilig kruis.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Hoofd van een engel, een antieke houtsculptuur. 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600