Een antiek aanwezigheidsregister voor een kerk, periode 1900. (H:80cm)

Hamerprijs: € 50

Een antiek aanwezigheidsregister voor een kerk, gesculpteerd hout, periode 1900.

66 cm

80 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 63

Lot nummer

793

10482

Schattingsprijs: € 250 - 350

Een zilveren reliekhouder met repousse afbeelding van Heilige Jozef en Jesus. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Een paar antieke reliekhouders met afbeelding van Maria en Josef met kind. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke houtsculptuur met polychromie, afbeelding van Heilige Antonius met kind. 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een collectie van 11 heiligebeelden, porselein en plaaster.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een houtgesculpteerde vredesduif, 19de eeuw

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een kruisbeeld gemaakt uit gescupteerd palmenhout, ingelegd met parelmoer. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een figuur van Jozef en Maria, porselein, Andenne, België.

Schattingsprijs: € 150 - 250