Een groot beeld van een zeemeermin, waarschijnlijk afkomstig van een caroussel. (H:150cm)
Hamerprijs: € 800
Titel | Een groot beeld van een zeemeermin, waarschijnlijk afkomstig van een caroussel. (H:150cm) |
Hoogte | 150 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 1.000 |
Lot nummer | 942 |
Lot ID | 10481 |
Een antieke aansteker, verguld brons in de vorm van een Blackamoor 19de/20ste eeuw
Schattingsprijs: € 240 - 340
Tempreantia, naar het model door Francois Briot (1550-1612), 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 200 - 300