Een grote houtsculptuur van een ruiter op een mythologische draak. Waarschijnlijk gemaakt in Indonesië. (H:126cm)

Hamerprijs: € 200

Een grote houtsculptuur van een ruiter op een mythologische draak. Waarschijnlijk gemaakt in Indonesië.

50 x 96 x 126 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 250

Lot nummer

3

10480

ontbrekende delen

Een Famille Rose Chinese vaas met handgeschilderd decor versierd met bloemen, perziken en vlinders. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 250 - 350

Een Oosterse plantenstaander, hardhout en afgewerkt met marmer.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een Chinese vaas met decor van hofdames en kalligrafische teksten. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke armbad gemaakt uit rode koraal. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en afgebeeld met draken. Gemerkt Yong Qing Chang Chun.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een Chinese vaas, gedecoreerd met fauna en flora. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een collectie van 3 Chinese Famille Rose schalen met floraal decor, periode Qianlong.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200