Verras me
Terug naar account
Een collectie van 3 Oosterse houtsculpturen met afbeelding van wijzen. 19de/20ste eeuw. (H:51cm)

Een collectie van 3 Oosterse houtsculpturen met afbeelding van wijzen. 19de/20ste eeuw. (H:51cm)

Dit stuk werd verkocht op 09.02.2022
Hamerprijs: € 160

Omschrijving van het lot


Een collectie van 3 Oosterse, Chinese houtsculpturen met afbeelding van wijzen. 19de/20ste eeuw.

Product details
Titel

Een collectie van 3 Oosterse houtsculpturen met afbeelding van wijzen. 19de/20ste eeuw. (H:51cm)

Hoogte

51 cm

Veilingsdatum

09/02/2022 - 10/02/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 200

Lot nummer

1

Lot ID

10478

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een collectie van 3 Oosterse houtsculpturen met afbeelding van wijzen. 19de/20ste eeuw. (H:51cm)
Een collectie van 3 Oosterse houtsculpturen met afbeelding van wijzen. 19de/20ste eeuw. (H:51cm)
Een collectie van 3 Oosterse houtsculpturen met afbeelding van wijzen. 19de/20ste eeuw. (H:51cm)
Een collectie van 3 Oosterse houtsculpturen met afbeelding van wijzen. 19de/20ste eeuw. (H:51cm)
Een collectie van 3 Oosterse houtsculpturen met afbeelding van wijzen. 19de/20ste eeuw. (H:51cm)
Een collectie van 3 Oosterse houtsculpturen met afbeelding van wijzen. 19de/20ste eeuw. (H:51cm)
Een collectie van 3 Oosterse houtsculpturen met afbeelding van wijzen. 19de/20ste eeuw. (H:51cm)
Een collectie van 3 Oosterse houtsculpturen met afbeelding van wijzen. 19de/20ste eeuw. (H:51cm)
Een collectie van 3 Oosterse houtsculpturen met afbeelding van wijzen. 19de/20ste eeuw. (H:51cm)
Een collectie van 3 Oosterse houtsculpturen met afbeelding van wijzen. 19de/20ste eeuw. (H:51cm)
Een collectie van 3 Oosterse houtsculpturen met afbeelding van wijzen. 19de/20ste eeuw. (H:51cm)
Een collectie van 3 Oosterse houtsculpturen met afbeelding van wijzen. 19de/20ste eeuw. (H:51cm)
Een collectie van 3 Oosterse houtsculpturen met afbeelding van wijzen. 19de/20ste eeuw. (H:51cm)
Een collectie van 3 Oosterse houtsculpturen met afbeelding van wijzen. 19de/20ste eeuw. (H:51cm)
Een collectie van 3 Oosterse houtsculpturen met afbeelding van wijzen. 19de/20ste eeuw. (H:51cm)
Een collectie van 3 Oosterse houtsculpturen met afbeelding van wijzen. 19de/20ste eeuw. (H:51cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


AZIATISCH
Een paar Chinese schalen gemaakt uit blauw-wit porselein. 18de/19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

AZIATISCH
Een Chinees porseleinen schaal met decor van flora in een gesculpteerd hardhouten lotusbloem. Gemerkt Qianlong. (H:9,5cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

AZIATISCH
Een paar Chinese vazen met dubbel decor van krijgers en hofdames, fauna en flora. 19de/20Ste eeuw. 

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

AZIATISCH
Een Famille Rose Chinese vaas met handgeschilderd decor versierd met bloemen, perzikken en vlinders. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 250 - 350