Een grote vaas gemaakt uit Vlaams Aardewerk met groene glazuur. (H:39cm)
Hamerprijs: € 70
Titel | Een grote vaas gemaakt uit Vlaams Aardewerk met groene glazuur. (H:39cm) |
Hoogte | 39 cm |
Diameter | 29 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 88 |
Lot nummer | 124 |
Lot ID | 10477 |
Een paar Vieux Paris vazen, Empire Stijl. 19de eeuw. (L:15 x W:20 x H:38,5 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Capodimonte, een uitzonderlijk grote paardenkoets, polychroom porselein. (L:90 x W:40 x H:54 cm)
Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000
Schattingsprijs: € 200 - 300