Een grote vaas gemaakt uit Vlaams Aardewerk met groene glazuur. (H:39cm)

Hamerprijs: € 70

Een grote vaas gemaakt uit Vlaams Aardewerk met groene glazuur.

39 cm

29 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 88

Lot nummer

124

10477

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel 'Land in zicht' en 'Volg De Leider'.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een tafelkandelaar, porselein afgewerkt met putti en bloemen, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 250 - 350

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Een paar tafellampen' voor Amphora.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Dresden Porcelain, een paar muurplaquettes, decor van musicerende putti. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een grote groep 'Muziek en Dansers' polychroom Saksisch porselein, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 500 - 700

Porcelaine De Couleuve, een paar vazen, Empire stijl, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas' voor Amphora

Schattingsprijs: € 200 - 300