Een luchter gemaakt uit messing en afgewerkt met porseleinen bloemen. (H:50cm)

Hamerprijs: € 160

Een luchter gemaakt uit messing en afgewerkt met porseleinen bloemen.

50 cm

38 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 200

Lot nummer

1052

10474

Drie tafellampen 'Lampe Bouillotte'. Verzilverd en gepolijst metaal.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Een grote en decoratieve tafellamp met een musketier, verguld brons. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Alfredo BARBINI (1912-2007) 'Aquarium wandlichten', glas, Murano. Italië.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Drie tafellampen, brons onyx en opaline.

Schattingsprijs: € 150 - 250

KERAMAR (XX) twee tafellampen.

Schattingsprijs: € 200 - 300

A mid-century tafellamp met cacaoboon, in de stijl van Maison Charles.

Schattingsprijs: € 150 - 250