Hélène DE REUSE (1892-1979) 'Ballerina' een schilderij, olieverf op paneel. (18 x 34 cm)

Hamerprijs: € 220

Hélène DE REUSE (1892-1979) 'Ballerina' een schilderij, olieverf op paneel.

Hélène DE REUSE (1892-1979)

18 cm

34 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 275

Lot nummer

571

10469

Hélène DE REUSE (1892-1979)
Hélène DE REUSE (1892-1979)
Hélène DE REUSE (1892-1979)
Hélène DE REUSE (1892-1979)
Hélène DE REUSE (1892-1979)
Hélène DE REUSE (1892-1979)

Albert SAVERYS (1886-1964) 'Nature Morte' olie op doek.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Isidore VERHEYDEN (1846-1905) 'Boer met een koe' olie op paneel.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Franz COURTENS (1854-1943) 'Bateau de pëche à la côte' olie op doek.

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

Een antiek landschap, olie op metaal, Italiaanse school, 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Ignace GRABA de Graeve (1940) 'De Lichtdronkenheid' olie op paneel. 1978

Schattingsprijs: € 200 - 300

Fernand TOUSSAINT (1873-1955/56) 'Boottocht bij Huwelijk' mixed media op board.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Lucien FRANK (1857-1920) 'Marine' olie op doek

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Een collectie van 4 plaquettes, email op koper, Limoges, Frankrijk. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200