Hélène DE REUSE (1892-1979) 'Ballerina' een schilderij, olieverf op paneel. (18 x 34 cm)

Hamerprijs: € 220

Hélène DE REUSE (1892-1979) 'Ballerina' een schilderij, olieverf op paneel.

Hélène DE REUSE (1892-1979)

18 cm

34 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 275

Lot nummer

571

10469

Hélène DE REUSE (1892-1979)
Hélène DE REUSE (1892-1979)
Hélène DE REUSE (1892-1979)
Hélène DE REUSE (1892-1979)
Hélène DE REUSE (1892-1979)
Hélène DE REUSE (1892-1979)

Julien VAN DE VEEGAETE (1886-1960) 'Aardappelschiller' olie op doek

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jean DE GREEF (1784-1837) 'De Paardenkoets' olie op doek.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Corneille PETIT (XIX) 'La Baratte Flamande' olie op paneel. 1891

Schattingsprijs: € 400 - 600

Pablo ATCHUGARRY (1954) 'Zonder Titel' olie op papier. 2001

Schattingsprijs: € 400 - 600

Rik VERMEERSCH (1949) 'Staande Vrouw', olie op paneel. 1996.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Henry SCHOUTEN (1857/64-1927) 'Ezels op het strand', olie op doek.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Edouard VERSCHAFFELT (1874-1955) 'Calme Du Soir' olie op doek.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Willem VAN HECKE (1893-1976) 'Interieur met figuren' olie op papier.

Schattingsprijs: € 200 - 300