Hélène DE REUSE (1892-1979) 'Ballerina' een schilderij, olie op paneel. (25 x 33 cm)

Hamerprijs: € 200

Hélène DE REUSE (1892-1979) 'Ballerina' een schilderij, olie op paneel.

Hélène DE REUSE (1892-1979)

25 cm

33 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 250

Lot nummer

569

10468

Hélène DE REUSE (1892-1979)
Hélène DE REUSE (1892-1979)
Hélène DE REUSE (1892-1979)
Hélène DE REUSE (1892-1979)
Hélène DE REUSE (1892-1979)
Hélène DE REUSE (1892-1979)

Henry ROLAND (1919-2000) 'Bloemenvaas' olie op doek.

Schattingsprijs: € 150 - 250

C.B. HOYO (1995) 'Stand in front and pretend you're into art', 2022

Schattingsprijs: € 400 - 600

Frédéric HENRIET (1826-1918) 'Dorpzicht' olie op paneel. 1898

Schattingsprijs: € 200 - 300

Max Léon MOREAU (1902-1992) 'Portret van een man' olie op doek. 1938

Schattingsprijs: € 600 - 800

Albert SAVERYS (1886-1964) 'Nature Morte' olie op doek.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een collectie van 4 plaquettes, email op koper, Limoges, Frankrijk. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

CORNEILLE (1922-2010) 'Zonder Titel' een lithografie. 1975.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Fernand TOUSSAINT (1873-1955/56) 'Boottocht bij Huwelijk' mixed media op board.

Schattingsprijs: € 300 - 500