Een klok gemaakt uit marmer en versierd met verguld en gepatineerd brons in Lodewijk XVI stijl. (H:42cm)

Hamerprijs: € 400

Een klok gemaakt uit marmer en versierd met verguld en gepatineerd brons in Lodewijk XVI stijl. Gemerkt "PH Rodel Fabricant à Paris", 19de eeuw.

21 x 30 x 42 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 500

Lot nummer

217

10467

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een kolompendule afgewerkt met inlgewerk in napoleon 3 stijl. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Een driedelige schouwgarnituur met klok en kandelaars, circa 1900

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 300 - 500