Een klok gemaakt uit marmer en versierd met verguld en gepatineerd brons in Lodewijk XVI stijl. (H:42cm)

Hamerprijs: € 400

Een klok gemaakt uit marmer en versierd met verguld en gepatineerd brons in Lodewijk XVI stijl. Gemerkt "PH Rodel Fabricant à Paris", 19de eeuw.

21 x 30 x 42 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 500

Lot nummer

217

10467

Een schouwklok 'Naar Antoine Coysevox (1640-1720) 'Crouching Venus'. Empire, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een schouwklok, verguld kunstbrons in Neoklassieke stijl, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een driedelige schouwgarnituur, porselein gemonteerd met brons, gemerkt A.C.F. decor de Sèvres.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Weense regulateur klok. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een schouwklok 'Zwarte Woud', gesculpteerd hout met fazanten. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een schouwklok, 'Dame met een hark' zwarte marmer en brons. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300