Een klok gemaakt uit marmer en versierd met verguld en gepatineerd brons in Lodewijk XVI stijl. (H:42cm)

Hamerprijs: € 400

Een klok gemaakt uit marmer en versierd met verguld en gepatineerd brons in Lodewijk XVI stijl. Gemerkt "PH Rodel Fabricant à Paris", 19de eeuw.

21 x 30 x 42 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 500

Lot nummer

217

10467

Een antieke houtgesculpteerde muurklok in de stijl van Lenzkirch. (L:21 x W:45 x H:114 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een driedelige schouwgarnituur klok met kandelaars, brons. 20ste eeuw. (L:11 x W:33,5 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een driedelige schouwgarnituur klok met kandelaars, brons, 20ste eeuw. (L:17 x W:36 x H:61 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een staande klok, notelaar fineer. Duitsland, Circa 1920. (L:27 x W:61 x H:188 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Thuret à Paris, een 'Religieuze' kartel klok, Frankrijk, 19de eeuw. (L:20 x W:40 x H:64 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Een schouwklok, marmer en verguld brons. Lodewijk XVI. (L:9 x W:35 x H:43 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een muurgemonteerde Kartel klok, brons in Lodewijk XV stijl. 19de eeuw. (W:32 x H:61 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een schouwklok, messing met cloisonné email, 20ste eeuw. (L:19 x W:21 x H:55 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500