Een klok gemaakt uit marmer en versierd met verguld en gepatineerd brons in Lodewijk XVI stijl. (H:42cm)

Hamerprijs: € 400

Een klok gemaakt uit marmer en versierd met verguld en gepatineerd brons in Lodewijk XVI stijl. Gemerkt "PH Rodel Fabricant à Paris", 19de eeuw.

21 x 30 x 42 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 500

Lot nummer

217

10467

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een schouwklok, Boulle marqueterie inleg voor de Zweedse markt, Napoleon 3, 19de eeuw. (L:14 x W:25 x H:51 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een schouwklok met een 'Paardrijder', verguld brons. Frankrijk. 19de eeuw. (L:11,5 x W:38 x H:37 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Lépine, Een driedelige schouwgarnituur klok met kandelaars, Frankrijk. 19de eeuw. (L:15 x W:31 x H:42 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een antieke 'Chronograaf' zakhorloge, eerste helft van de 20ste eeuw. (W:6,4 x H:10 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een antieke Zwitserse of Zwarte-Woud klok, circa 1880. (W:38 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

J. Dusart Bruxelles, een schouwklok, verguld kunstbrons en marmer. Circa 1900. (L:20 x W:47 x H:46 cm)

Schattingsprijs: € 80 - 120