Een juwelendoos met miniatuur schilderij, gemaakt uit verguld brons. Napoleon 3 (H:5cm)

Hamerprijs: € 120

Een juwelendoos met miniatuur schilderij, gemaakt uit verguld brons. Napoleon 3, 19de eeuw.

10 x 11 x 5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 150

Lot nummer

952

10466

Een antieke landmeterskaart en twee 'Heerlijkheden van Picquenij', Ingelmunster, 18de eeuw. (W:42 x H:33 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Monumentale vogelkooi, hout en metaal. Circa 1900. (L:150 x W:150 x H:230 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Renove Rouselare, een vintage weegschaal. 1946. (L:37 x W:67 x H:64 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een antieke 'Graine De Chapelet met Memento Mori', gesculpteerde hoorn. Frankrijk, 19de eeuw. (W:4,5 x H:6,5 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Sèvres, een paar kobalt blauwe vazen, handgeschilderd decor en verguld brons. 19de eeuw. (L:19 x W:24 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een verguld bronzen haardscherm, Rococo stijl afgewerkt met putti. (L:17 x W:72 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar siervazen, houtgedraaid 'Faux Malachiet' decor, Empire stijl. (L:20 x W:20 x H:88 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Justina Siegemundin, Chur Brandenburgische Hof-Wehe-Mutter, 1715. (W:17 x H:21 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600