Een juwelendoos met miniatuur schilderij, gemaakt uit verguld brons. Napoleon 3 (H:5cm)
Hamerprijs: € 120
Titel | Een juwelendoos met miniatuur schilderij, gemaakt uit verguld brons. Napoleon 3 (H:5cm) |
Afmetingen | 10 x 11 x 5 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 150 |
Lot nummer | 952 |
Lot ID | 10466 |
Schattingsprijs: € 500 - 700
Een antieke aansteker, verguld brons in de vorm van een Blackamoor 19de/20ste eeuw
Schattingsprijs: € 240 - 340
Tempreantia, naar het model door Francois Briot (1550-1612), 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 200 - 300