Een juwelendoos met miniatuur schilderij, gemaakt uit verguld brons. Napoleon 3 (H:5cm)

Hamerprijs: € 120

Een juwelendoos met miniatuur schilderij, gemaakt uit verguld brons. Napoleon 3, 19de eeuw.

10 x 11 x 5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 150

Lot nummer

952

10466

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een abstracte houtsculptuur, gemerkt J.D. 1972.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een grote collectie prothetische ogen, glas, 73 stuks, Circa 1900.