Verras me
Terug naar account
C.A. MASIER (act.1847-1932)  'Mozes' een bronzen beeld, naar Michelangelo. (H:29cm)

C.A. MASIER (act.1847-1932) 'Mozes' een bronzen beeld, naar Michelangelo. (H:29cm)

Dit stuk werd verkocht op 09.02.2022
Hamerprijs: € 300

Omschrijving van het lot


C.A. MASIER (act.1847-1932)  'Mozes' een bronzen beeld, naar Michelangelo. De eerste helft van de 20ste eeuw. 

Product details
Artiesten

C.A. MASIER (act.1847-1932)

Titel

C.A. MASIER (act.1847-1932) 'Mozes' een bronzen beeld, naar Michelangelo. (H:29cm)

Afmetingen

17 x 18 x 29 cm

Veilingsdatum

09/02/2022 - 10/02/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 375

Lot nummer

481

Lot ID

10463

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


C.A. MASIER (act.1847-1932)  'Mozes' een bronzen beeld, naar Michelangelo. (H:29cm)
C.A. MASIER (act.1847-1932)  'Mozes' een bronzen beeld, naar Michelangelo. (H:29cm)
C.A. MASIER (act.1847-1932)  'Mozes' een bronzen beeld, naar Michelangelo. (H:29cm)
C.A. MASIER (act.1847-1932)  'Mozes' een bronzen beeld, naar Michelangelo. (H:29cm)
C.A. MASIER (act.1847-1932)  'Mozes' een bronzen beeld, naar Michelangelo. (H:29cm)
C.A. MASIER (act.1847-1932)  'Mozes' een bronzen beeld, naar Michelangelo. (H:29cm)
C.A. MASIER (act.1847-1932)  'Mozes' een bronzen beeld, naar Michelangelo. (H:29cm)
C.A. MASIER (act.1847-1932)  'Mozes' een bronzen beeld, naar Michelangelo. (H:29cm)
C.A. MASIER (act.1847-1932)  'Mozes' een bronzen beeld, naar Michelangelo. (H:29cm)
C.A. MASIER (act.1847-1932)  'Mozes' een bronzen beeld, naar Michelangelo. (H:29cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


BEELDEN
Een goudgeglazuurde terracotta buste gemerkt G. De La Soit. 1931

Schattingsprijs: € 80 - 120

BEELDEN
Een musicerende Satyr figuur, waarschijnlijk een Weense brons, met een grote Malachiet bal.

Schattingsprijs: € 150 - 250

BEELDEN
Jean-Baptiste GERMAIN (1841-1910) 'Figuur van een klassieke jonkvrouw en heer' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

BEELDEN
Een paar krijgers, gepatineerd brons. Getekend Ruot.

Schattingsprijs: € 200 - 300

BEELDEN
Een paar blauw-wit faience figuren. Waarschijnlijk Bassano en gemaakt in Italië. 

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

BEELDEN
Aristide CROISY (1840-1899) 'Soldaat', gepatineerd brons. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

BEELDEN
Emile Louis PICAULT (1833-1915) ‘Saint Georges en de draak’ gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

BEELDEN
A. Bertram PEGRAM (1873-1941) 'Familie' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 400 - 600