Een 7-ladenkast gemaakt in Louis Philippe stijl en afgewerkt met marmer. (H:146cm)

Hamerprijs: € 60

Een 7-ladenkast gemaakt in Louis Philippe stijl en afgewerkt met marmer.

45 x 101 x 146 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 75

Lot nummer

381

10460

Een Engelse boekenmolen, mahoniehout. (L:61 x W:61 x H:120 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een grote spiegel, blauw glas met een email decor. Waarschijnljik Italië, circa 1940. (W:61 x H:114 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een drie laden kast, gesculpteerd hout. 17de/18de eeuw. (L:62 x W:178 x H:86 cm)

Een bijzettafel in twee niveau's, gefineerd hout, Art Deco. (H:64 x D:80 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een staander, gesculpteerd rozenhout. Kasteel van Ingelmunster. 19de eeuw. (L:50 x W:51 x H:85 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een groen gepatineerde tuinbank, getekend S.Sauveur en Grassin à Arras. (L:68 x W:105 x H:80 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een paar decoratieve, houtgedraaide vazen met 'Faux Malachiet' decor, 20ste eeuw. (H:87 x D:30 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar houtgesculpteerde stoelen in Neogotiek. 19de eeuw.  (L:46 x W:60 x H:129 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500