Een kast met spiegel 'Saint Hubert' en versierd met een hond. (H:200cm)

Hamerprijs: € 130

Een kast met spiegel 'Saint Hubert' en versierd met een hond.

55 x 122 x 200 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 163

Lot nummer

421

10459

Een kast met spiegel

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een staander, grijze marmer gemonteerd met brons. (L:30 x W:30 x H:104 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een kist met houtgesculpteerde panelen. 19de eeuw. (L:56 x W:120 x H:72 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Napoleon 3 stijl, Boulle marqueterie inlegwerk bijzettafel, 20ste eeuw. (L:47 x W:47 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een paar antieke armstoelen, Lodewijk XV. (L:50 x W:64 x H:85,5 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Vijf bijzettafels of nachttafels. (L:27 x W:40 x H:72 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een 'Boulle inleg' speeltafel gemonteerd met verguld brons, Napoleon 3, 19de eeuw. (L:45 x W:87 x H:74 cm)