Een kast met spiegel 'Saint Hubert' en versierd met een hond. (H:200cm)

Hamerprijs: € 130

Een kast met spiegel 'Saint Hubert' en versierd met een hond.

55 x 122 x 200 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 163

Lot nummer

421

10459

Een kast met spiegel

Schattingsprijs: € 500 - 700

Een 'Boulle inleg' speeltafel gemonteerd met verguld brons, Napoleon 3, 19de eeuw. (L:45 x W:87 x H:74 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een antieke geldkoffer met metalen beslag. 16de/17de eeuw. (L:47 x W:126 x H:59 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een kleerhanger, gepatineerde resine met een putto. (L:49 x W:49 x H:186 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke 2-deurskast, hardhout. (L:36 x W:64 x H:143 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500