Een tafelklok gemonteerd in een miniatuur Bretoense kast. (H:35,5cm)

Hamerprijs: € 60

Een tafelklok gemonteerd in een miniatuur Bretoense kast. Gemerkt Fabrication Francaise, 19de eeuw.

17,5 x 10,5 x 35,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 75

Lot nummer

232

10457

Jaeger Le Coultre 'Atmos' een atmosferische tafelklok

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

Jaeger Le Coutlre, een tafelklok met Lapis Lazuli en messing.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een pendule tafelklok gemaakt uit brons.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een schouwklok 'Spaanse Krijgers' gemaakt uit kunstbrons.

Schattingsprijs: € 240 - 340