Een tafelklok gemonteerd in een miniatuur Bretoense kast. (H:35,5cm)

Hamerprijs: € 60

Een tafelklok gemonteerd in een miniatuur Bretoense kast. Gemerkt Fabrication Francaise, 19de eeuw.

17,5 x 10,5 x 35,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 75

Lot nummer

232

10457