Een tafelklok gemonteerd in een miniatuur Bretoense kast. (H:35,5cm)

Hamerprijs: € 60

Een tafelklok gemonteerd in een miniatuur Bretoense kast. Gemerkt Fabrication Francaise, 19de eeuw.

17,5 x 10,5 x 35,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 75

Lot nummer

232

10457

Een driedelige schouwgarnituur, verguld brons op Carrara marmer. 19de eeuw. (L:21 x W:28 x H:30 cm)

Schattingsprijs: € 700 - 900

Een schouwklok, messing en kunstbrons, afbeelding van een klompmaker. Gemonteerd met porselein. 19de eeuw. (L:12 x W:36 x H:27,5

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een schouwklok, verguld en gepatineerd brons in Lodewijk XV stijl, porselein plaquettes. 19de eeuw. (L:13 x W:32 x H:42 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een schouwklok, verguld en gepatineerd brons, Empire stijl. 19de eeuw. (L:13 x W:34 x H:46 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een antieke schouwklok met afbeelding van de Drie Gratieën, gepatineerd brons op zwarte marmer. (L:20 x W:37 x H:62 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Een schouwklok, verguld brons met een afbeelding van een jongeman. Frankrijk, 19de eeuw. (L:10 x W:27 x H:35 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een indrukwekkende driedelige schouwgarnituur, verguld brons op Carrara marmer. 19de eeuw. (L:20 x W:61 x H:38 cm)

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Een schouwklok, lezende putti, verguld brons op witte Carrara marmer. 19de eeuw. (L:15 x W:27 x H:24 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800