Een groen lederen armzetel met hoge rug in Chesterfield stijl. (H:107cm)

Hamerprijs: € 280

Een groen lederen armzetel met hoge rug in Chesterfield stijl. 20ste eeuw.

95 x 165 x 107 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 350

Lot nummer

414

10456

Een staander, onyx gemonteerd met een brons en een Corintisch kapiteel.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Willy RIZZO (1928-2013) 'Flaminia' een salontafel.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een antieke slagerstafel of kapblok, afgewerkt met een smeedijzer stierenkop.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een bijzettafel met vitirine, verguld hout in Lodewijk XVI stijl, Napoleon 3 periode.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 400 - 600

Pieter DE BRUYNE (1931-1987) 'Barkast'.