Een groen lederen armzetel met hoge rug in Chesterfield stijl. (H:107cm)

Hamerprijs: € 280

Een groen lederen armzetel met hoge rug in Chesterfield stijl. 20ste eeuw.

95 x 165 x 107 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 350

Lot nummer

414

10456

Een staander, Lodewijk XV stijl afgewerkt met marqueterie en gemonteerd met verguld brons. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Een tuinstel bestaande uit een tafel en 3 stoelen, wit gepatineerd aluminium.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke Engelse 'Slope Desk', 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een ijzeren kapstok in de stijl van Gustave SERRURIER BOVY (1858-1910)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Ico PARISI (1916-1996) 'Bureau' voor Mim Roma.

Schattingsprijs: € 500 - 800