Een tafellamp gemaakt uit pâte-de-verre glas in de stijl van en gemerkt Gallé (H:28cm)

Hamerprijs: € 200

Een tafellamp gemaakt uit pâte-de-verre glas in de stijl van en gemerkt Gallé. 20ste eeuw.

28 cm

14 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 250

Lot nummer

1059

10455