Een tafellamp gemaakt uit pâte-de-verre glas in de stijl van en gemerkt Gallé (H:28cm)

Hamerprijs: € 200

Een tafellamp gemaakt uit pâte-de-verre glas in de stijl van en gemerkt Gallé. 20ste eeuw.

28 cm

14 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 250

Lot nummer

1059

10455

Een luchter gemaakt in art deco stijl uit smeedijzer en afgewerkt met pate-de-verre lampkappen gemerkt Muller. (H:100cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Ygnacio BARANGA (XX) 'Osqar Lamp'. Circa 1980.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Delvaux, een tafellamp afgewerkt met zwart leder en messing

Schattingsprijs: € 100 - 200

Ove SANDEBERG (XX) 'Tafellamp' gemaakt uit geëtst glas voor Kosta Boda

Schattingsprijs: € 100 - 200