Een tafellamp gemaakt uit pâte-de-verre glas in de stijl van en gemerkt Gallé (H:28cm)
Hamerprijs: € 200
Titel | Een tafellamp gemaakt uit pâte-de-verre glas in de stijl van en gemerkt Gallé (H:28cm) |
Hoogte | 28 cm |
Diameter | 14 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 250 |
Lot nummer | 1059 |
Lot ID | 10455 |
Een decoratieve Venitiaanse luchter, rood en wit glas. 20ste eeuw. (H:70 x D:54 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een attractief luchtertje, verguld metaal en gekleurd glas. Circa 1940. (H:65 x D:44 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250