Gianfranco FRATTINI (1926-2004) een collectie van 4 bijzettafels gemerkt Cassina. (H:39cm)

Hamerprijs: € 700

Gianfranco FRATTINI (1926-2004) een set van 4 bijzettafels gemerkt Cassina.

Gianfranco FRATTINI (1926-2004)

39 cm

40 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 875

Lot nummer

373

10454

John MCGUIRE (1920-2013)(attr.) 'Dineertafel met stoelen' bamboe en glas. (L:104 x W:179 x H:75 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Schaal' voor Perignem. (D:40 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Hans WELLING (XX) voor Ceramano, een spiegel. Geglazuurde keramiek. (D:59 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Deknudt, 'Paardenkop' een tafellamp. (H:67 x D:20 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Deknudt, twee tafellampen. Tutanchamon en een zwaan. Verguld metaal. 20ste eeuw. (H:58 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke 'Boerentafel', eik, 19de eeuw. (L:79 x W:192 x H:76 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een kleine vitrinekast op wielen, verguld metaal en glas. Circa 1980. (L:44 x W:80 x H:81 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Willy RIZZO (1928-2013) 'Flaminia' een salontafel . (L:70 x W:130 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 700