Gianfranco FRATTINI (1926-2004) een collectie van 4 bijzettafels gemerkt Cassina. (H:39cm)

Hamerprijs: € 700

Gianfranco FRATTINI (1926-2004) een set van 4 bijzettafels gemerkt Cassina.

Gianfranco FRATTINI (1926-2004)

39 cm

40 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 875

Lot nummer

373

10454

Een grote spiegel, gesculpteerd en gepatineerd hout in Lodewijk XVI stijl. Circa 1920. (W:123 x H:197 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een kleerhanger en paraplustaander, marqueterie inleg en gedraaid hout, Art Nouveau. Circa 1900.  (L:29 x W:138 x H:236 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800

Belgo Chrome, een paar etagères met verlichting. Circa 1980. (L:32 x W:32 x H:109 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een vintage salontafel, smeedijzer met een zwart marmer blad. Circa 1970. (L:62 x W:100 x H:65 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Pieter DE BRUYNE (1931-1987) 'Sideboard'. (L:47 x W:254 x H:80 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Een paar decorative staanders met bijhorende siervazen, houtegdraaid met 'Faux Lapis Lazuli', 20ste eeuw. (H:170 x D:3

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een decoratieve tafel met decor van 'Kraanvogels' op een Lodewijk XVI stijl tafelpoot. (H:75 x D:93 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Jacques & Dani RUELLAND (XX-XXI) 'Pebble & Vase' (W:17 x H:17,5 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800