Gianfranco FRATTINI (1926-2004) een collectie van 4 bijzettafels gemerkt Cassina. (H:39cm)
Hamerprijs: € 700
Gianfranco FRATTINI (1926-2004) |
Titel | Gianfranco FRATTINI (1926-2004) een collectie van 4 bijzettafels gemerkt Cassina. (H:39cm) |
Hoogte | 39 cm |
Diameter | 40 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 875 |
Lot nummer | 373 |
Lot ID | 10454 |
Een uitzonderlijke en grote dineertafel, tafeblad uit één stuk, notelaar, 17de/18de eeuw.
Schattingsprijs: € 12.000 - 15.000
Een mid-century tafel, houtfineer en gechromeerd metaal. Waarschijnljik Roger De Winter.
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een mid-century barkast, houtfineer en gechromeerd metaal. Waarschijnljk Roger De Winter.
Schattingsprijs: € 300 - 500