Gae AULENTI (1927-2012) 'Pileino' Een paar tafellampen gemaakt uit gelakt metaal voor Artemide (H:29cm)

Hamerprijs: € 1.100

Gae AULENTI (1927-2012) 'Pileino' Een paar tafellampen gemaakt uit gelakt metaal voor Artemide

Gae AULENTI (1927-2012)

24 x 18,5 x 29 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.375

Lot nummer

350

10453

Lucien GHOMRI (1949) 'Walvis' gesculpteerde marmer.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een grote figuratieve gans, verguld metaal, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Pierre Albert TORMOST (XX) 'Tafellamp'

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een halllamp met een figuur van een putto, gepatineerd brons. Circa 1900. (W: 34 x H: 105 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

C.F. Otto MULLER (act.1930-?) 'Tafellamp T4', art deco, circa 1930.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Lucien GHOMRI (1949) 'Vis' gesculpteerde marmer.

Een collectie van 3 bijzettafels met fumé glas in de stijl van Maison Jansen.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas' onderaan getekend R.V.D.W.

Schattingsprijs: € 300 - 500