JACOB-PETIT (1796-1868) Een parfumfles in de vorm van een harlekijn, gemaakt uit porselein. (H:15,5cm)

Hamerprijs: € 180

JACOB-PETIT (1796-1868) Een parfumfles in de vorm van een harlekijn, gemaakt uit porselein. 19de eeuw.

JACOB-PETIT (1796-1868)

5,5 x 4,5 x 15,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 225

Lot nummer

143

10452

Pia MANU (XX) 'Brutalistische Totem (2x)'. (L:25 x W:40 x H:179,5 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 120 - 180

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 150 - 250

Hummel, 15 figuren, polychroom porselein. (H:13,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Oud Delft, Nijmegen. Een 5-delig kaststel, faience. (L:12 x W:18 x H:38 cm)

Schattingsprijs: € 80 - 120