Gilbert VERBEKE & Antoon NOSEDA een beeld van Madonna met kind (H:36cm)

Hamerprijs: € 140

Gilbert VERBEKE & Antoon NOSEDA een beeld van Madonna met kind gemaakt uit geglazuurd Vlaams Aardewerk. De eerste helft van de 20ste eeuw.

Alfons NOSEDA (1885-1945)

37 cm

36 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 175

Lot nummer

125

10451

Deruta, een paar Apothekersvazen, Italiaanse Majolica. Italië. (H:45 x D:23 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Edgard AUBRY (XIX-XX), Roger GUERIN (1896-1954), Fernand CARPENT (XIX-XX) Grès De Bouffiloux, 10 stuks Grès steengoed. (H:58 c

Schattingsprijs: € 200 - 300

Bitossi, 'Een vaas en 3 schalen', rode glazuur. (L:14,5 x W:16,5 x H:17,5 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een paar muursokkels, twee mandjes op hoge voet, polychroom porslein, Duitsland. 19de eeuw.  (L:27 x W:31 x H:47 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Sylvain HUBLET (1905-1988), Roger GUERIN (1896-1954) & Edouard GREGOIRE (XIX-XX), 7 grès vazen (H:42 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Lladro, een Paard. Polychroom porselein. (W:33 x H:44,5 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Sybille MAY (XIX-XX) 'Figuur' Art Deco. (W:18,5 x H:20,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antiek pijprek, Vlaams Aardewerk, 'Les 7 Péchés Capitaux De L'Allemagne'. Na Eerste Wereldoorlog. (W:36 x H:17 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250