Een grote groep gemaakt uit porselein 'Schakend koppel' gemerkt O. Enders, Volkstedt-Rudolstadt. (H:23cm)

Hamerprijs: € 450

Een grote groep gemaakt uit porselein 'Schakend koppel' gemerkt O. Enders, Volkstedt-Rudolstadt.

conditie: ontbrekende delen.

27 x 43,5 x 23 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 563

Lot nummer

137

10450

Een grote groep gemaakt uit porselein

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Cache-Pot' voor Amphora

Schattingsprijs: € 300 - 500

Unterweissbach, een grote paardenkoets, polychroom porselein.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Bitossi, 4 'Vide Poches', geglazuurde keramiek.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Drie vazen' voor Perignem. Witte glazuur.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Paraplustaander' voor Amphora

Schattingsprijs: € 300 - 500

Herend, zes sierborden met handgeschilderd vogeldecor. Polychroom porselein.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Amphora of Keramar, een grote groene vaas, geglazuurde keramiek.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Moulin Des Loups et Hamage, een vaas, Art Deco.

Schattingsprijs: € 200 - 300