Een porseleinen groep 'Biljart' en gemerkt Volkstedt-Rudolstadt. (H:24cm)

Hamerprijs: € 1.300

Een porseleinen groep 'Biljart' en gemerkt Volkstedt-Rudolstadt.

conditie: Restauraties en ontbrekende delen.

25 x 45 x 24 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.625

Lot nummer

139

10449

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Vaas' voor Perignem.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Theo BLICKX (1875-1963) 'Rouwende'.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Patek Philippe 'Le Vase Grec', een vide poche.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Wouter HOSTE (1965) 'Travellers' 2011.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Grote Vaas' voor Perignem.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Sybille MAY (XIX-XX) 'Figuur' Art Deco.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar papegaaien, polychroom porselein, waarschijnlijk Saksen, Duitsland.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Tafellamp' voor Amphora.

Schattingsprijs: € 200 - 300