Een porseleinen groep 'Biljart' en gemerkt Volkstedt-Rudolstadt. (H:24cm)

Hamerprijs: € 1.300

Een porseleinen groep 'Biljart' en gemerkt Volkstedt-Rudolstadt.

conditie: Restauraties en ontbrekende delen.

25 x 45 x 24 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.625

Lot nummer

139

10449

Sèvres, een tafellamp gemonteerd met brons in Lodewijk XVI stijl. (80 x 22cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Tjok DESSAUVAGE (1948) 'een sculptuur' een decoratieve vaas.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Scheibe Alsbach, Thüringen, een grote biscuit porseleinen groep 'Reizen te paard'. (20 x 40 x 35cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300