Een porseleinen groep 'Biljart' en gemerkt Volkstedt-Rudolstadt. (H:24cm)

Hamerprijs: € 1.300

Een porseleinen groep 'Biljart' en gemerkt Volkstedt-Rudolstadt.

conditie: Restauraties en ontbrekende delen.

25 x 45 x 24 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.625

Lot nummer

139

10449

Herend, 7 potjes met deksel, polychroom porselein met een handgeschilderd decor. (H:10,5 x D:17 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Sitzendorf, een grote paardenkoets, polychroom porselein. (L:28 x W:74 x H:33 cm)

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Sèvres, twee kobaltblauwe vazen met deksel, decor met havenzicht en gemonteerd met verguld brons. 18de eeuw. (L:8 x W:11 x H:21

Schattingsprijs: € 400 - 600

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Schaal' voor Perignem. (D:40 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Unterweissbach, een grote paardenkoets, polychroom porselein. (L:31 x W:78 x H:32 cm)

Vieux Tournai/Oud Doornik 'Eikel' en Royal Boch, een collectie borden. 19de/20ste eeuw. (D:24 cm)

Schattingsprijs: € 80 - 120

Herend, een paar vazen met handgeschilderd floraal decor. Polychroom porselein. (L:20 x W:30 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 700

Jacques & Dani RUELLAND (XX-XXI) 'Vaas' geglazuurde keramiek. (H:8 x D:10 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500