Een antieke houtsculptuur 'Madonna met kind', staande op het serpent op de maansikkel, eik (H:83cm)

Hamerprijs: € 320

Een antieke houtsculptuur 'Madonna met kind', staande op het serpent op de maansikkel, gemaakt uit eik. 18de/19de eeuw.

conditie: ontbrekende delen.

83 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 400

Lot nummer

851

10448

Een antieke houtsculptuur

Een Russische Familieicoon met afbeelding van heiligen, martelaars en Christus, Zilver Rizza gedateerd 1857.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een Torenmonstrans, verguld messing, Neogotiek. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een Russische icoon, 'Moeder Gods Vladimir', 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Torenmonstrans op zeslobbige voet, Neogotisch, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Yves LOHE (1947) 'Viool' glas en metaal.

Schattingsprijs: € 500 - 800

Een kelk met pateen, vermeil, Neogotisch, afgewekt met Cloisonné email. Frankrijk, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.500

ROGER BONDUEL (1930) 'Arma Christi'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Marc D'HAENENS (XX) 'Witte Eik , Versteend Hout', Mioceen.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000