Een paar cassolettes gemaakt uit rode marmer en gemonteerd met verguld brons in Lodewijk XVI stijl. (H:51cm)

Hamerprijs: € 400

Een paar cassolettes gemaakt uit rode marmer en gemonteerd met verguld brons in Lodewijk XVI stijl.

17 x 18 x 51 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 500

Lot nummer

242

10447

Een grote terracotta tuinvaas, Italië. (H:64 x D:80 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar staande lampen, gesculpteerd en gepatineerd hout. Circa 1900. (H:144 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke houtgesculpteerde pop. 19de eeuw. (L:11,5 x W:17 x H:45 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

ABG Alt Beck en Gottschalk, model 1367, een vintage pop met kleren. (H:33 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een fotoboek, leder en verguld brons. Art Nouveau. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een kleine kribbe, gesculpteerd hout, Neogotiek. (L:29 x W:62 x H:81 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300