Een paar cassolettes gemaakt uit rode marmer en gemonteerd met verguld brons in Lodewijk XVI stijl. (H:51cm)

Hamerprijs: € 400

Een paar cassolettes gemaakt uit rode marmer en gemonteerd met verguld brons in Lodewijk XVI stijl.

17 x 18 x 51 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 500

Lot nummer

242

10447

Een rijk gesculpteerd kistje op bronzen leeuwenpootjes, 'Inspirata Floruit' (L:23 x W:36 x H:15 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een gepatineerd metalen poppenhuis met houten meubelen, circa 1950. (L:29 x W:66 x H:47 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar fijne, verguld bronzen haardvuurbokken, Lodewijk XVI stijl. 19de eeuw. (L:16 x W:38 x H:47,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar decorative staanders met bijhorende siervazen, houtegdraaid met 'Faux Lapis Lazuli', 20ste eeuw. (H:170 x D:3

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een grote bronzen jardinière, decor van leeuwen en guirlandes. circa 1900. (L:21,5 x W:67 x H:19 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antiek houtgesculpteerd kader, Barokke stijl, 19de eeuw. (W:114 x H:177 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een groot inktstel, messing in Rococo stijl, 19de eeuw. (L:19 x W:39 x H:18 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke landmeterskaart en twee 'Heerlijkheden van Picquenij', Ingelmunster, 18de eeuw. (W:42 x H:33 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300