Een paar cassolettes gemaakt uit rode marmer en gemonteerd met verguld brons in Lodewijk XVI stijl. (H:51cm)
Hamerprijs: € 400
Titel | Een paar cassolettes gemaakt uit rode marmer en gemonteerd met verguld brons in Lodewijk XVI stijl. (H:51cm) |
Afmetingen | 17 x 18 x 51 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 500 |
Lot nummer | 242 |
Lot ID | 10447 |
Een paar staande lampen, gesculpteerd en gepatineerd hout. Circa 1900. (H:144 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een antieke houtgesculpteerde pop. 19de eeuw. (L:11,5 x W:17 x H:45 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
ABG Alt Beck en Gottschalk, model 1367, een vintage pop met kleren. (H:33 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300