Een paar cassolettes gemaakt uit rode marmer en gemonteerd met verguld brons in Lodewijk XVI stijl. (H:51cm)

Hamerprijs: € 400

Een paar cassolettes gemaakt uit rode marmer en gemonteerd met verguld brons in Lodewijk XVI stijl.

17 x 18 x 51 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 500

Lot nummer

242

10447

BANKSY (1974) 'The Walled Off Hotel'. Circa 2017

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Elli MALEVOLTI (XX) 'Ibis & Vogel' een paar figuren gemaakt uit kunsthars en metaal.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar cassolettes gemaakt uit marmer gemonteerd met brons, in Lodewijk XVI stijl.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een decoratieve steen, waarschijnlijk Agaat in metalen staander.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Parker Dufold balpen en vulpen model 'Red Jasper' met 18 karaats gouden penpunt.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Deknudt, een vergulde zonnespiegel gemaakt uit gesculpteerd hout.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Keith HARING (1958-1990)(attr.) een gesigneerd 1 dollar biljet (1985)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Jean LURÇAT (1892-1966) 'Tapestery of Flowers', een wandtapijt

Schattingsprijs: € 300 - 500