Attr. Peter MAIXNER (1831-1884) Onleesbaar gesigneerd. Portret van een jongedame, olie op doek. 19de eeuw. (55 x 70 cm)

Hamerprijs: € 220

Attr. Peter MAIXNER (1831-1884) Onleesbaar gesigneerd. Portret van een jongedame, olie op doek. 19de eeuw.

Peter MAIXNER (1831-1884)

55 cm

70 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 275

Lot nummer

628

10444

Het schilderij heeft restauratie nodig. Er zijn verschillende plaatsen waar de verf ontbreekt, overschildering. Scheur in het doek, bovenaan.

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Zwarte vaas met bloemen'. (W:72,5 x H:67,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Karel VAN BELLE (1884-1959) 'Danseres'. (W:81 x H:101 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Paul HAGEMANS (1884-1959) 'Visser op de vijver'. (W:84 x H:62 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

José CABALLERO (1916-1991) 'A Astride Leaning Torso' 1974. (W:126 x H:196 cm)

Schattingsprijs: € 6.000 - 8.000

Asanda KUPA (1981)(attr.) 'Scène met draagsters'. (W:92 x H:78 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Roger BERCKMANS (1900-?) 'Elegante Dame'. (W:50 x H:60,5 cm)

Schattingsprijs: € 700 - 900

Gustav KLIMT (1862-1918) '25 drawings selected and interpreted by Alice Strobl', volledig. (L:61 x W:44 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Charles MELIKOFF (XX) 'Drie Schilderijen' . (W:59 x H:47 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500