Attr. Peter MAIXNER (1831-1884) Onleesbaar gesigneerd. Portret van een jongedame, olie op doek. 19de eeuw. (55 x 70 cm)
Hamerprijs: € 220
Peter MAIXNER (1831-1884) |
Titel | Attr. Peter MAIXNER (1831-1884) Onleesbaar gesigneerd. Portret van een jongedame, olie op doek. 19de eeuw. (55 x 70 cm) |
Breedte/diepte | 55 cm |
Hoogte | 70 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 275 |
Lot nummer | 628 |
Lot ID | 10444 |
Het schilderij heeft restauratie nodig. Er zijn verschillende plaatsen waar de verf ontbreekt, overschildering. Scheur in het doek, bovenaan.
Alfons BLOMME (1889-1979) 'Zwarte vaas met bloemen'. (W:72,5 x H:67,5 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
José CABALLERO (1916-1991) 'A Astride Leaning Torso' 1974. (W:126 x H:196 cm)
Schattingsprijs: € 6.000 - 8.000