Attr. Peter MAIXNER (1831-1884) Onleesbaar gesigneerd. Portret van een jongedame, olie op doek. 19de eeuw. (55 x 70 cm)

Hamerprijs: € 220

Attr. Peter MAIXNER (1831-1884) Onleesbaar gesigneerd. Portret van een jongedame, olie op doek. 19de eeuw.

Peter MAIXNER (1831-1884)

55 cm

70 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 275

Lot nummer

628

10444

Het schilderij heeft restauratie nodig. Er zijn verschillende plaatsen waar de verf ontbreekt, overschildering. Scheur in het doek, bovenaan.

André BOGAERT (1920-1986) 'Abstract figuur' olie op board. 1960.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Armand HENRION (1875-1958) 'Clown' olie op paneel.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Mario DE BRABANDERE (1963) 'Warm oezenierslandschap' olie op paneel, 1997.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Mario DE BRABANDERE (1963) 'Stilleven met houten blokken' olie op paneel. 1999

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jan Jacob CROEGAERT VAN BREE (1818-1897) 'Spelende kinderen' een schilderij, olie op paneel (40 x 26 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

André BOGAERT (1920-1986) 'Stilleven met fruitschaal' olie op paneel. 1960

Schattingsprijs: € 400 - 600

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Maria Magdalenakerk te Goes, Nederland' olie op doek.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Guillaume MICHIELS (1909-1997) 'Interieur van de kapel' een schilderij, olie op doek.

Schattingsprijs: € 200 - 300