Attr. Peter MAIXNER (1831-1884) Onleesbaar gesigneerd. Portret van een jongedame, olie op doek. 19de eeuw. (55 x 70 cm)

Hamerprijs: € 220

Attr. Peter MAIXNER (1831-1884) Onleesbaar gesigneerd. Portret van een jongedame, olie op doek. 19de eeuw.

Peter MAIXNER (1831-1884)

55 cm

70 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 275

Lot nummer

628

10444

Het schilderij heeft restauratie nodig. Er zijn verschillende plaatsen waar de verf ontbreekt, overschildering. Scheur in het doek, bovenaan.

Charles VERBRUGGHE (1877-1974) 'Paardbrug van Brugge'. (W:38 x H:46,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Albert Einstein'. (W:58 x H:72 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Henry SCHOUTEN (1857/64-1927)(Attr.) 'Herder met schapen' twee pendant schilderijen (W:60 x H:45 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een antiek schilderij 'Geanimeerd rivierzicht met figuren', olie op paneel. 18de eeuw. (W:31 x H:23 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Alfred STEVENS (1823-1906) 'Portret van een student' (W:55 x H:46 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Joseph VERDEGEM (1897-1957) 'Lof Van De Hand'. (W:13,8 x H:15,5 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Henri ROBBE (1807-1899) 'Stilleven met fruit' (W:35,5 x H:29 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Obiit, Heraldiek voor Ingelmunster. Gedateerd 14/06/1825. (W:155 x H:155 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000