Jan Jacob CROEGAERT VAN BREE (1818-1897) 'Spelende kinderen' een schilderij, olie op paneel (40 x 26 cm)
Lot 581

Schattingsprijs: € 500 - € 1.000

Jan Jacob CROEGAERT VAN BREE (1818-1897) 'Spelende kinderen' een schilderij, olie op paneel. Niet gemerkt.

Jan Jacob CROEGAERT VAN BREE (1818-1897)

40 cm

26 cm

Schattingsprijs

€ 500 - € 1.000

Lot nummer

581

10438

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Het dorp' een schilderij, olie op paneel.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 300 - 500

Alfred VERWEE (1838-1895) 'Les Vaches', olie op doek

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Jean-Luc MOERMAN (1967) 'Moordgriet' een lithografie 18/60

Schattingsprijs: € 200 - 300

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Zicht op Lisseweghe' olie op doek.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Mario DE BRABANDERE (1963) 'Warm oezenierslandschap' olie op paneel, 1996.

Schattingsprijs: € 300 - 500

'Schaatsen op natuurijs' olie op paneel. Gemerkt F. Siroux, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jef LAMBEAUX (1852-1908) 'Het bos' een schilderij, olie op doek.

Schattingsprijs: € 300 - 500