Jan Jacob CROEGAERT VAN BREE (1818-1897) 'Spelende kinderen' een schilderij, olie op paneel (40 x 26 cm)
Lot 581

Schattingsprijs: € 500 - € 1.000

Jan Jacob CROEGAERT VAN BREE (1818-1897) 'Spelende kinderen' een schilderij, olie op paneel. Niet gemerkt.

Jan Jacob CROEGAERT VAN BREE (1818-1897)

40 cm

26 cm

Schattingsprijs

€ 500 - € 1.000

Lot nummer

581

10438

Joseph WILLAERT (1936-2014) 'Stoel', 1974 - 73/100

Schattingsprijs: € 200 - 300

Arturo GUERRERO (1960) 'El Quiosco' mixed media op doek. (W:150 x H:99 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800

Willy HELLEWEGEN (1914-1991) 'Composition' 1971.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Tony VAN OS (1886-1945) 'Sneeuwlandschap met een schip'.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Charles VERBRUGGHE (1877-1974) 'Le Dyver De Bruges'

Schattingsprijs: € 200 - 300

Pal HORVATH (1936) 'Lithografie'.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Jef VAN LEEMPUTTEN (1867-1948) 'Leeuwen'.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Guy BERBÉ (1937) 'Les Cravattes' 1968.

Schattingsprijs: € 400 - 600