Naar Eugène DELACROIX (1798-1863) 'Romeinse figuren' een schilderij olie op doek, gekleefd op paneel.

Hamerprijs: € 200

Naar Eugène DELACROIX (1798-1863) 'Romeinse figuren' een schilderij olie op doek, gekleefd op paneel. 19de eeuw.

Eugène DELACROIX (1798-1863)

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 250

Lot nummer

554

10432

Naar Eugène DELACROIX (1798-1863)

Albert SAVERYS (1886-1964) 'Nature Morte' olie op doek.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Lievin HERREMANS (1858-1907/21) 'Bij de haard' olie op doek.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Charles HERMANS (1839-1924) 'Naakt' olie op doek

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

CORNEILLE (1922-2010) 'Zonder Titel' een lithografie. 1975.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Henry ROLAND (1919-2000) 'Bloemenvaas' olie op doek.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Lucien FRANK (1857-1920) 'Marine' olie op doek

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

C.B. HOYO (1995) 'Stand in front and pretend you're into art', 2022

Schattingsprijs: € 400 - 600

Franz COURTENS (1854-1943) 'Bateau de pëche à la côte' olie op doek.

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000