Naar Eugène DELACROIX (1798-1863) 'Romeinse figuren' een schilderij olie op doek, gekleefd op paneel.

Hamerprijs: € 200

Naar Eugène DELACROIX (1798-1863) 'Romeinse figuren' een schilderij olie op doek, gekleefd op paneel. 19de eeuw.

Eugène DELACROIX (1798-1863)

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 250

Lot nummer

554

10432

Naar Eugène DELACROIX (1798-1863)

Twee decoratieve schilderijen 'Schaapsherder' en Jachttrofeën'. (W:120 x H:60 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Jan VAN CAMPENHOUT (1907-1972) 'Clown'. (W:60 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar decoratieve Marine schilderijtjes, olie op paneel. Getekend 'Douyce D'. (W:41 x H:22 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Paul SCHOUTEN (1860-1922) 'Schaapherder'. (W:91 x H:61 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Pierre STEFANI (1938) ?Nieuwport: Cabine à marée basse' (W:27 x H:22 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Pal HORVATH (1936) 'Lithografie'. (W:41,5 x H:54,5 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Jan VAN CAMPENHOUT (1907-1972) 'Naar Het Circus'. (W:60 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Guy BERBÉ (1937) 'Les Compasses' 1971. (W:52 x H:180 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200