François PYCKE (1890-1960) 'Place de L'Ecluse à Gand, Jour de marché', Een ets. 1/100. 1917. (70 x 57 cm)

Hamerprijs: € 120

François PYCKE (1890-1960) 'Place de L'Ecluse à Gand, Jour de marché', Een ets. 1/100. 1917

François PYCKE (1890-1960)

70 cm

57 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 150

Lot nummer

647

10426

Le Fils Du Pecheur' olie op paneel, getekend Joseph Lies. (W:50 x H:43 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antiek schilderij 'Avondlicht aan de zee' vroeg 20ste eeuw. (W:46 x H:38 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Joseph NEUTENS (1874-1965) 'Stilleven met een appel'. (W:80 x H:61 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een antiek schilderij 'Christus aan het kruis' olie op doek. (W:55 x H:86 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Theodore J. VERSCHAEREN (1874-1937) 'Portret van een jongedame'. (W:50 x H:75 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Roger BERCKMANS (1900-?) 'Elegante Dame'. (W:50 x H:60,5 cm)

Schattingsprijs: € 700 - 900

Anton ROOSKENS (1906-1976) 'Nuages Bleues'. (W:75,5 x H:92,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Aloïs BOUDRY (1851-1938) 'Het Gesprek'. (W:47 x H:51 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500