François PYCKE (1890-1960) 'Place de L'Ecluse à Gand, Jour de marché', Een ets. 1/100. 1917. (70 x 57 cm)

Hamerprijs: € 120

François PYCKE (1890-1960) 'Place de L'Ecluse à Gand, Jour de marché', Een ets. 1/100. 1917

François PYCKE (1890-1960)

70 cm

57 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 150

Lot nummer

647

10426

C.B. HOYO (1995) 'Stand in front and pretend you're into art', 2022

Schattingsprijs: € 400 - 600

Frédéric HENRIET (1826-1918) 'Dorpzicht' olie op paneel. 1898

Schattingsprijs: € 200 - 300

Henry SCHOUTEN (1857/64-1927) 'Schaapherder' olie op doek.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Willem DELSAUX (1862-1945) 'Le Grammeling Over Flakée (Zélande)' olie op doek. 1911

Schattingsprijs: € 200 - 300

Max Léon MOREAU (1902-1992) 'Portret van een man' olie op doek. 1938

Schattingsprijs: € 600 - 800

Albert SAVERYS (1886-1964) 'Nature Morte' olie op doek.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Charles HERMANS (1839-1924) 'Naakt' olie op doek

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

James DESVARREUX-LARPENTEUR (1847-1937) 'Schapen in een stal' olie op doek. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600