François PYCKE (1890-1960) 'Place de L'Ecluse à Gand, Jour de marché', Een ets. 1/100. 1917. (70 x 57 cm)
Hamerprijs: € 120
François PYCKE (1890-1960) |
Titel | François PYCKE (1890-1960) 'Place de L'Ecluse à Gand, Jour de marché', Een ets. 1/100. 1917. (70 x 57 cm) |
Breedte/diepte | 70 cm |
Hoogte | 57 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 150 |
Lot nummer | 647 |
Lot ID | 10426 |
Le Fils Du Pecheur' olie op paneel, getekend Joseph Lies. (W:50 x H:43 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een antiek schilderij 'Avondlicht aan de zee' vroeg 20ste eeuw. (W:46 x H:38 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een antiek schilderij 'Christus aan het kruis' olie op doek. (W:55 x H:86 cm)
Schattingsprijs: € 100 - 200