Gemonogrammeerd C.P., 'Bloementuil' een schilderij, olie op doek. (63 x 50 cm)

Hamerprijs: € 200

Gemonogrammeerd C.P., 'Bloementuil' een schilderij, olie op doek.

63 cm

50 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 250

Lot nummer

747

10425

Gemonogrammeerd C.P.,
Gemonogrammeerd C.P.,
Gemonogrammeerd C.P.,
Gemonogrammeerd C.P.,
Gemonogrammeerd C.P.,
Gemonogrammeerd C.P.,

Charles HERMANS (1839-1924) 'Naakt' olie op doek

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Franz COURTENS (1854-1943) 'Bateau de pëche à la côte' olie op doek.

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Vrouw met kat', een lithografie

Schattingsprijs: € 100 - 200

Lucien FRANK (1857-1920) 'Marine' olie op doek

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Albert SAVERYS (1886-1964) 'Nature Morte' olie op doek.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Lievin HERREMANS (1858-1907/21) 'Bij de haard' olie op doek.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

C.B. HOYO (1995) 'Stand in front and pretend you're into art', 2022

Schattingsprijs: € 400 - 600

CORNEILLE (1922-2010) 'Zonder Titel' een lithografie. 1975.

Schattingsprijs: € 100 - 200