Gemonogrammeerd C.P., 'Bloementuil' een schilderij, olie op doek. (63 x 50 cm)

Hamerprijs: € 200

Gemonogrammeerd C.P., 'Bloementuil' een schilderij, olie op doek.

63 cm

50 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 250

Lot nummer

747

10425

Gemonogrammeerd C.P.,

Jules VAN BIESBROECK (1873-1965) 'Schets van een Non'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Floris JESPERS (1889-1965) 'Bloemenstilleven'

Schattingsprijs: € 500 - 700

Door BOEREWAARD (1893-1972) 'Marine bij ondergaande zon'

Schattingsprijs: € 400 - 600

Constant LAMBRECHT (1915-1993) 'Compositie' circa 1982.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Boris Valentinovic SCERBAKOV (1916-1995) 'Stilleven met groenten en fruit'.

Schattingsprijs: € 8.000 - 12.000

Floris JESPERS (1889-1965) 'Aardappelschiller', 1915.

Schattingsprijs: € 500 - 800

Jacques DE CHASTELLUS (1894-1957) 'De Kade'

Schattingsprijs: € 400 - 600

Paul PERMEKE (1918-1990) 'Portret van een dame'

Schattingsprijs: € 300 - 500