Gemonogrammeerd C.P., 'Bloementuil' een schilderij, olie op doek. (63 x 50 cm)

Hamerprijs: € 200

Gemonogrammeerd C.P., 'Bloementuil' een schilderij, olie op doek.

63 cm

50 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 250

Lot nummer

747

10425

Gemonogrammeerd C.P.,
Gemonogrammeerd C.P.,
Gemonogrammeerd C.P.,
Gemonogrammeerd C.P.,
Gemonogrammeerd C.P.,
Gemonogrammeerd C.P.,

'Schaatsen op natuurijs' olie op paneel. Gemerkt F. Siroux, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

'Zeilboten op woeste zee', een antiek schilderij, olie op paneel. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Het dorp' een schilderij, olie op paneel.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jef LAMBEAUX (1852-1908) 'Het bos' een schilderij, olie op doek.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Herr SEELE (1959) 'Cowboy Henk' een lithografie.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Rik SLABBINCK (1914-1991) 'Abstract landschap' olie op doek.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Armand HENRION (1875-1958) 'Clown' olie op paneel.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Zicht op Lisseweghe' olie op doek.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)