Geen handtekening gevonden, 'Christus gezeten aan een tafel', een schilderij, olie op paneel (45 x 45 cm)

Hamerprijs: € 350

Geen handtekening gevonden, 'Christus gezeten aan een tafel', een schilderij, olie op paneel. 19de eeuw. Naar het schilderij 'The Supper at Emmaus' by Rembrandt van Rijn.

45 cm

45 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 438

Lot nummer

761

10423

Algemeen in redelijke staat.

Schilderij kan poetsbeurt gebruiken.

Verlies van verf aan de rechterzijde van het paneel.

Piet LIPPENS (1890-1981) 'Zicht te Brugge' olie op doek.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Gilbert BAIBAY (1922-2021) "Vrouwelijk Naakt' olie op board.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een set van Lithurgische gewaden, 4 dalmatieken, manipel en stola.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Landschap met boerderij' olie op doek.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Schattingsprijs: € 300 - 500

Salvador DALI (1904-1989) 'Le Signal De L'angoisse' een lithografie

Schattingsprijs: € 400 - 600

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Portret van een dame' olie op doek.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 240 - 340