Geen handtekening gevonden, 'Christus gezeten aan een tafel', een schilderij, olie op paneel (45 x 45 cm)

Hamerprijs: € 350

Geen handtekening gevonden, 'Christus gezeten aan een tafel', een schilderij, olie op paneel. 19de eeuw. Naar het schilderij 'The Supper at Emmaus' by Rembrandt van Rijn.

45 cm

45 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 438

Lot nummer

761

10423

Algemeen in redelijke staat.

Schilderij kan poetsbeurt gebruiken.

Verlies van verf aan de rechterzijde van het paneel.

Een groot beeld 'Madonna op serpent en maansikkel', gips, circa 1900.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Twee lezenaars, brons, Art Deco.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een wijwatervat met ivoren Corpus Christi, Art Nouveau, Circa 1880.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Roger WITTEVRONGEL (1933) 'Twee lithografieën'.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Willy HELLEWEGEN (1914-1991) 'Composition' 1971.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een verzegelde theca met relikwie van het 'Heilige Kruis', in een reliekenkruis.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een stralenmonstrans, verguld messing met cabochons afgewerkt. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 500 - 700

Marc D'HAENENS (XX) 'Paar wandlichten'

Schattingsprijs: € 500 - 800