Een collectie van 6 munten gemaakt uit goud.

Hamerprijs: € 1.800

- 50 ECU: 15,55g
- Boudewijn (2X): 5,80g
- Rubensjaar 1977: 5,80g
- 20 franc Napoleon: 5,80g
- Leopold 2: 5,80g

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 2.250

Lot nummer

267

10421

Schattingsprijs: € 300 - 500

Leica, model M2, een analoge fotocamera. (L:8 x W:14 x H:7,6 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke aansteker, verguld brons in de vorm van een Blackamoor, 19de/20ste eeuw. (L:16 x W:13 x H:25 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Charles Leblanc, Een antieke inktpot en pennenhouder, brons op zwarte marmer. Art Nouveau. (L:18 x W:26 x H:9 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een grote terracotta tuinvaas, Italië. (H:64 x D:80 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een miniatuur juwelendoos in de vorm van een draagstoel, circa 1900. (L:25 x W:12,5 x H:20 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250