Een collectie van 6 munten gemaakt uit goud.

Hamerprijs: € 1.800

- 50 ECU: 15,55g
- Boudewijn (2X): 5,80g
- Rubensjaar 1977: 5,80g
- 20 franc Napoleon: 5,80g
- Leopold 2: 5,80g

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 2.250

Lot nummer

267

10421

Delvaux, een handtas gemaakt uit blauw leder met vergulde elementen.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Delvaux, een handtas gemaakt uit bruin leder met vergulde elementen.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Keith HARING (1958-1990)(attr.) een gesigneerd 1 dollar biljet (1985)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Lebeau-Courally een herenpolshorloge Type 'Le Baron', editie 'Rally du Zoute', en genummerd 01/25

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

Jean LURÇAT (1892-1966) 'Tapestery of Flowers', een wandtapijt

Schattingsprijs: € 300 - 500

Keith HARING (1958-1990)(attr.) Gesigneerd 1 dollar biljet (1987)

Schattingsprijs: € 600 - 800

BANKSY (1974) 'The Walled Off Hotel'. Circa 2017

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een gedeelte van een comunniebank met barokke houtsculpturen 'De Heilige Graal', gemaakt uit eik. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500