Een collectie van 6 munten gemaakt uit goud.
Hamerprijs: € 1.800
Titel | Een collectie van 6 munten gemaakt uit goud. |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 2.250 |
Lot nummer | 267 |
Lot ID | 10421 |
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een antieke aansteker, verguld brons in de vorm van een Blackamoor, 19de/20ste eeuw. (L:16 x W:13 x H:25 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340
Charles Leblanc, Een antieke inktpot en pennenhouder, brons op zwarte marmer. Art Nouveau. (L:18 x W:26 x H:9 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300