Een collectie van 5 penningen met Pauselijke afbeeldingen: Pio XII, Giovanni XXIII, G. Paolo II, G. Paolo I, Paolo VI. (H:11cm)
Hamerprijs: € 50
Titel | Een collectie van 5 penningen met Pauselijke afbeeldingen: Pio XII, Giovanni XXIII, G. Paolo II, G. Paolo I, Paolo VI. (H:11cm) |
Breedte/diepte | 13 cm |
Hoogte | 11 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 63 |
Lot nummer | 800 |
Lot ID | 10387 |
Een fijn en grote Russiche familieicoon met 'Heiligen en Engelen', 18de/19de eeuw.
Schattingsprijs: € 500 - 1.000
Een Icoon met afbeelding 'De Kruisiging van Christus', Moeder Gods Hodegetria en heiligen. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een fijn geschilderde Russische Feestdagenicoon met passiecyclus. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500
Een Russische Familieicoon met afbeelding van heiligen, martelaars en Christus, Zilver Rizza gedateerd 1857.
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een uitzonderlijke grote Feestdagenicoon, waarschijnlijk voor kerkgebruik. Rusland, 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 2.000 - 2.500