Een collectie munten 'British Virgin Islands' proof set.

Hamerprijs: € 40

Elisabeth The Second, 1982.

Lengte

10 cm

20,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 50

Lot nummer

913

10385

Een paar decoratieve theatermaskers, Geitenbokken, Papier-Maché, circa 1920.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Leica M3, No. 9100077.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Rolleiflex Synchro-Compur, Franke & Heidece, Germany.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Leica, vier lenzen, en twee filters.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Leica M6, no. 2235295.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Leica R-E, Summicron-R F2 E55

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar fijne cassolettes, verguld brons op marmer. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600