Een vergulde tafelaansteker, afgewerkt met schildpad en gemerkt Maxim. In werkende toestand. (H:7,8cm)

Hamerprijs: € 30

Een vergulde tafelaansteker, afgewerkt met schildpad en gemerkt Maxim. In werkende toestand.

6,1 cm

7,8 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 38

Lot nummer

972

10384

Philippe STARCK (1949) 'Max Le Chinois' voor Alessi, een vergiet

Schattingsprijs: € 80 - 120

Een tafellamp afgewerkt met druiventrossen en -takken, glas, waarschijnlijk Murano.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Circle Y Brand Yoakum Texas, Een zadel gemaakt uit leder, beenbeschermers en een lasso.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een groot stuurwiel voor een schip, gemaakt uit hout.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Montblanc Masterpiece, een vulpen met 14 karaats gouden penpunt.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke klok gemonteerd op een houten beugel. 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Zes miniatuur kanonnen, 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antiek kermispaard gemaakt uit gesculpteerd hout met originele polychromie.