Een vergulde tafelaansteker, afgewerkt met schildpad en gemerkt Maxim. In werkende toestand. (H:7,8cm)

Hamerprijs: € 30

Een vergulde tafelaansteker, afgewerkt met schildpad en gemerkt Maxim. In werkende toestand.

6,1 cm

7,8 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 38

Lot nummer

972

10384