Een vergulde tafelaansteker, afgewerkt met schildpad en gemerkt Maxim. In werkende toestand. (H:7,8cm)

Hamerprijs: € 30

Een vergulde tafelaansteker, afgewerkt met schildpad en gemerkt Maxim. In werkende toestand.

6,1 cm

7,8 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 38

Lot nummer

972

10384

Joseph LE GULUCHE (1849-1915)(naar) 'En Detresse' terracotta, circa 1900.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een paar cassolettes gemonteerd met verguld bronzen ramskoppen in Lodewijk XVI stijl, wit roze marmer.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een antiek bronzen ornament afgewerkt met een Satyr en dame, gemonteerd op perelaar. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Roger Moore, een gehandtekende foto. Viltstift op papier.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een tantalus 'Cave à Liqueur' in een koffer afgewerkt met inlegwerk. Napoleon 3.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar kandelaars, messing in art nouveau stijl. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Royal Vienna porcelain, 28-delig koffieservies met een serveerschaal.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een collectie van 5 geschilderde panelen met wapenschilden. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300