Een vergulde tafelaansteker, afgewerkt met schildpad en gemerkt Maxim. In werkende toestand. (H:7,8cm)

Hamerprijs: € 30

Een vergulde tafelaansteker, afgewerkt met schildpad en gemerkt Maxim. In werkende toestand.

6,1 cm

7,8 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 38

Lot nummer

972

10384

Een antiek kader, imitatie schildpad en geëboniseerd hout. Napoleon 3, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Twee dinanderie panelen met afbeeldingen van 'Madonna met kind' en 'Het Laatste Avondmaal'.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Een mid-century zonnespiegel, blauw en zwart email op koper, glas.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een antieke 'Automata' van een pop, gekleed in kantwerk met muziekdoos. Staande onder een stolp. Circa 1920.

Schattingsprijs: € 500 - 700

Een occasionele bijzettafel, Guéridon, gepatineerd brons. Circa 1940.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een grote reis/toiletset, zilver, Birmingham and London, UK. Circa 1940-1946.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een mid-century zonnespiegel, gesculpteerd hout ingelegd met geruit glas.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een manjok stamper, en een sculptuur, Afrika, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200