Een vergulde tafelaansteker, afgewerkt met schildpad en gemerkt Maxim. In werkende toestand. (H:7,8cm)
Hamerprijs: € 30
Titel | Een vergulde tafelaansteker, afgewerkt met schildpad en gemerkt Maxim. In werkende toestand. (H:7,8cm) |
Breedte/diepte | 6,1 cm |
Hoogte | 7,8 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 38 |
Lot nummer | 972 |
Lot ID | 10384 |