Een verguld mechanisch zakhorloge, gemaakt door Longines.

Hamerprijs: € 240

Een mechanisch zakhorloge, gemaakt door Longines. Verguld, in nieuwstaat. Totaalgewicht 30,42g.

0,4 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 300

Lot nummer

262

10383

Een elegante 18kt geel gouden ring, afgewerkt met blauw geslepen glas/natuurstenen. 5,83g. Ringmaat 55.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een driedelige schouwgarnituur klok met kandelaars, brons, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een schouwklok, marmer en verguld brons. Lodewijk XVI.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Lerolle à Paris, een schouwklok met Jachttrofeeën, gepolijst brons.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Thuret à Paris, een 'Religieuze' kartel klok, Frankrijk, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Een driedelige schouwgarnituur klok met kandelaars, brons. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Delvaux, een halsketting, armband, 4 portefeuilles en een spiegel. Leder en verguld metaal.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Rolex 69173 'Ladies Datejust', Diamant wijzerplaat en aftermarket diamant bezel. 26,5mm. (D:2,65 cm)

Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400