Een verguld mechanisch zakhorloge, gemaakt door Longines.

Hamerprijs: € 240

Een mechanisch zakhorloge, gemaakt door Longines. Verguld, in nieuwstaat. Totaalgewicht 30,42g.

0,4 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 300

Lot nummer

262

10383

Een collectie van 3 handgesculpteerde cameo's

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een kolompendule afgewerkt met inlgewerk in napoleon 3 stijl. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Hermès Paris, een sjaal, zijde, 'Mare De Jonio'.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een 18-karaats gouden ring gemonteerd met briljanten en diamanten. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een driedelige schouwgarnituur met klok en kandelaars, circa 1900

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 300 - 500

Hermès Paris, een sjaal, zijde, 'Spring'.

Schattingsprijs: € 100 - 200