Een kleine broche gemaakt uit geel en wit goud in art deco stijl versierd met saffieren.

Hamerprijs: € 260

Een kleine broche, art deco stijl versierd met saffieren. Eerste helft 20ste eeuw. Totaal brutogewicht: 4,87g.

4,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 325

Lot nummer

274

10377

MODE / JUWELEN
Een antieke avondtas, leder gemonteerd met een zakuurwerk. Brussel, Circa 1920.

Schattingsprijs: € 300 - 500

MODE / JUWELEN
Een ring, 18kt geel en wit goud met brilliant geslepen diamanten, ringmaat: 55. 8,07g.

Schattingsprijs: € 400 - 600

MODE / JUWELEN
Cartier Santos, een balpen.

Schattingsprijs: € 150 - 250

MODE / JUWELEN
Een armband, verguld zilver met ‘Cabochon saffieren’ en ‘old cut’ diamanten. 23,35g.

Schattingsprijs: € 400 - 600

MODE / JUWELEN
S.T. Dupont, twee vintage, vergulde aanstekers.

Schattingsprijs: € 150 - 250

MODE / JUWELEN
St. Dupont, 3 aanstekers verguld en verzilverd, bijgevoegd een Givency Aansteker.

Schattingsprijs: € 300 - 500

MODE / JUWELEN
Delvaux model 'Reverie' Jumping, Ivoire. Ivoorkleurig leder.

Schattingsprijs: € 240 - 340

MODE / JUWELEN
Omega, een herenpolshorloge, Quartz, model Fritz Glarner 63-72

Schattingsprijs: € 150 - 250