Een antieke hanger met diamanten, waarschijnlijk 18 karaats goud. 18de eeuw. (H:8cm)

Hamerprijs: € 500

Een antieke hanger met diamanten, waarschijnlijk 18 karaats goud. 18de/19de eeuw. Totaalgewicht bruto 12,53g.

5 cm

8 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 625

Lot nummer

269

10376

MODE / JUWELEN
Een set bestaande uit een ring en twee oorbellen, zilver met Kyanite en ?old cut? diamanten. 11,93g.

Schattingsprijs: € 240 - 340

MODE / JUWELEN
Een paar oorbellen met Opaal, blauwe topaas en gele saffieren, 5,06g.

Schattingsprijs: € 150 - 250

MODE / JUWELEN
Omega, een herenpolshorloge, Quartz, model Fritz Glarner 63-72. (D:4 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

MODE / JUWELEN
Een armband, verguld zilver met ?Cabochon saffieren? en ?old cut? diamanten. 23,35g.

Schattingsprijs: € 400 - 600

MODE / JUWELEN
Delvaux, model 'Sepia PM', Jumping Noir, zwart leder. (L:12 x W:25 x H:22 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

MODE / JUWELEN
Een armband, verguld zilver en ?old cut? diamanten. 27,45g.

Schattingsprijs: € 500 - 700

MODE / JUWELEN
Een antiek zakhorloge, 18kt geel goud met een guioché afbeelding van een paard. (W:4,3 x H:6,3 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

MODE / JUWELEN
Cartier Santos, een balpen. (L:12,7 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250