Een paar 'Couvre Bouton' gemaakt door Christian Dior, verguld.
Hamerprijs: € 80
Titel | Een paar 'Couvre Bouton' gemaakt door Christian Dior, verguld. |
Diameter | 0,12 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 100 |
Lot nummer | 261 |
Lot ID | 10374 |
Een antieke hanger, 18kt geel goud met old-cut diamanten. 19de eeuw. (H:7,8 cm)
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Schattingsprijs: € 500 - 1.000
Delvaux, twee handtassen, een portefeuille en pennenhouder. (W:30 x H:25 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Delvaux, een handtas, bijgevoegd 'Airess', een toilettas. (W:34 x H:29 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250