Een set 'Must De Cartier' accessoires. Een kurkentrekker en bladwijzer uit de 'Collection Personal Line.'

Hamerprijs: € 280

Lengte

11,2 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 350

Lot nummer

249

10373

Een set

MODE / JUWELEN
Axel MEES (1966-2012) 'Ring' silver met drie gefacetteerde en natuurlijke stenen.

Schattingsprijs: € 120 - 180

MODE / JUWELEN
Cartier Santos, een balpen. (L:12,7 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

MODE / JUWELEN
Een set bestaande uit een ring en twee oorbellen, zilver met Kyanite en ?old cut? diamanten. 11,93g.

Schattingsprijs: € 240 - 340

MODE / JUWELEN
Een armband, verguld zilver met ?Cabochon saffieren? en ?old cut? diamanten. 23,35g.

Schattingsprijs: € 400 - 600

MODE / JUWELEN
S.T. Dupont, twee vintage, vergulde aanstekers. (H:4,7 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

MODE / JUWELEN
Delvaux model 'Reverie' Jumping, Ivoire. Ivoorkleurig leder. (L:11 x W:28 x H:23 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

MODE / JUWELEN
Een grote collectie riemen, armbanden en juwelen, zilver, Islamitische oorsprong. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

MODE / JUWELEN
Axel MEES (1966-2012) 'Ring' zilver met een gefacetteerde natuurlijke steen.

Schattingsprijs: € 120 - 180