Een antieke 'Somneau' of Somno nachttafel, afgewerkt met marmer. Empire periode (H:80cm)

Hamerprijs: € 130

Een antieke 'Somneau' of Somno nachttafel, afgewerkt met marmer. Eerste helft 19de eeuw, empire periode.

80 cm

45 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 163

Lot nummer

384

10371

Een antieke

Een antieke 'sidetable', gesculpteerd eik. 19de eeuw. (L:46 x W:154 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Ehalt, een 9-delige eetkamer, 20ste eeuw. (L:58 x W:265 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Een antieke spiegel, waarschijnlijk Scandinavië, Zweden. 19de eeuw. (W:70 x H:178 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een antieke 'Troon', leder op hout met mooie patine. 18de eeuw. (L:76 x W:67 x H:125 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een grote houten tuinbank en twee armstoelen, teak. (L:60 x W:200 x H:105 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke spiegel, verguld in Lodewijk XV stijl. 19de eeuw. (W:89 x H:126 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een staander, grijze marmer gemonteerd met brons. (L:30 x W:30 x H:104 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Drie grote spiegels, vergulde stucco in Lodewijk XVI stijl. Circa 1900. (W:118 x H:226 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600