Ezio CECCARELLI (1865-1927) een buste van Christus gemaakt uit brons. (H:33cm)

Hamerprijs: € 120

Ezio CECCARELLI (1865-1927) een buste van Christus gemaakt uit brons.

Ezio CECCARELLI (1865-1927)

15 x 17 x 33 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 150

Lot nummer

875

10370

Een antiek schilderij 'Jezus hangt aan het kruis' olie op doek. 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Georges WASTERLAIN (1889-1963) 'Mineur' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Michiel CABBAEY (c.1660-1722) Een antiek Santje, 'Sint Anna', op Perkament. 17de/18de eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een antiek tabernakel, brons en messing met een afbeelding van Jezus Christus Circa 1900.

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Een Ciborie, zilver en verzilverd metaal. Waarschijnlijk België. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar misampullen, zilver en geslepen glas. Neogotische stijl. Frankrijk, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een antiek, gegraveerd bronzen kruis met Corpus Christi, Neoromaans, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Auguste Moreeuw, Brugge. Een torenmonstrans, verguld messing, Neogotisch.

Schattingsprijs: € 400 - 600