Ezio CECCARELLI (1865-1927) een buste van Christus gemaakt uit brons. (H:33cm)

Hamerprijs: € 120

Ezio CECCARELLI (1865-1927) een buste van Christus gemaakt uit brons.

Ezio CECCARELLI (1865-1927)

15 x 17 x 33 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 150

Lot nummer

875

10370

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een antieke Russische 'Feestdagenicoon', Leven van Christus, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Jean-Baptist Van Damme, Brugge, een stralenmonstrans, zilver en messing. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Een Russische icoon, 'Moeder Gods Vladimir', 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Gabrielle GRUPELLO (1644-1730)(Attr.) 'Heilige Johannes Nepomucenus'

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Marc D'HAENENS (XX) 'Witte Eik , Versteend Hout', Mioceen.

Een Russische Familieicoon met afbeelding van heiligen, martelaars en Christus, Zilver Rizza gedateerd 1857.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een antieke icoon 'Pantaleon van Nicomedia', Patroonheilige van de artsen. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300