Een siervaas gemaakt uit faience en waarschijnlijk gemaakt in Rouen.

Hamerprijs: € 50

conditie: restauratie.

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 63

Lot nummer

181

10367

Vlaams Aardewerk, een paraplustaander en vaas. (H:57 x D:27 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Limoges, een terrine op schaal, handgeschilderd bloemendecor. (D:31 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:20,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel, 20 figuren, polychroom porselein. (H:18 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:15 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel, 15 figuren, polychroom porselein. (H:12,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Michel HEREMAN (1933-2000) 'Kikker'. (L:19 x W:20 x H:36 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Schattingsprijs: € 200 - 300