Een grote kruik gemaakt uit Duits Grès steengoed, met blauw geglazuurd decor.

Hamerprijs: € 30

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 38

Lot nummer

165

10366

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Schaal' voor Perignem.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Salmon & Cie, Limoges, een groot 73-delig diner, koffie en thee servies met vergulde rand.

Schattingsprijs: € 500 - 700

Scheibe-Alsbach 'La Laitière' D'après Greuze. Polychroom porselein, Saxony, Duitsland.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Edouard NOOTENS (1899-1977) 'Le Départ' biscuit porselein.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Boer en Boerin, Vlaams Aardewerk, mogelijk Caessens. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Scheibe Alsbach, drie stuks polychroom porselein. Saksen, Duitsland.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Napoleon Bonaparte en generaals, 14 figuren. Polychroom porselein.

Schattingsprijs: € 340 - 440

Sitzendorf, een grote paardenkoets, polychroom porselein.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000