Een grote kruik gemaakt uit Duits Grès steengoed, met blauw geglazuurd decor.
Hamerprijs: € 30
Titel | Een grote kruik gemaakt uit Duits Grès steengoed, met blauw geglazuurd decor. |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 38 |
Lot nummer | 165 |
Lot ID | 10366 |
Royal Dux, een draagkoets, polychroom porselein. (L:23 x W:37 x H:40 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 80 - 120
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 120 - 180