Een fragment van een tegeltableau versierd met putti. 18de eeuw. (H:58cm)

Hamerprijs: € 80

Een fragment van een tegeltableau versierd met putti. 18de eeuw.

33 cm

58 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 100

Lot nummer

940

10363

Leica M6, no. 2235295.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een paar decoratieve theatermaskers, Geitenbokken, Papier-Maché, circa 1920.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Leica M3, No. 9100077.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Leica, vier lenzen, en twee filters.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Leica R-E, Summicron-R F2 E55

Schattingsprijs: € 200 - 300

Rolleiflex Synchro-Compur, Franke & Heidece, Germany.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar fijne cassolettes, verguld brons op marmer. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600