Een art deco beeld van een meeuw op een verlichte basis gemaakt uit pâte-de-verre (H:46cm)
Hamerprijs: € 240
Titel | Een art deco beeld van een meeuw op een verlichte basis gemaakt uit pâte-de-verre (H:46cm) |
Afmetingen | 57 x 18 x 46 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 300 |
Lot nummer | 517 |
Lot ID | 10362 |
De Triomf van Venus', verguld brons. Empire, Frankrijk, 19de eeuw. (H:24 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 1.200 - 1.500