Een art deco beeld van een meeuw op een verlichte basis gemaakt uit pâte-de-verre (H:46cm)

Hamerprijs: € 240

Een art deco beeld van een meeuw op een verlichte basis gemaakt uit pâte-de-verre. Toegewezen aan Fritz DILLER (1875-1945)

57 x 18 x 46 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 300

Lot nummer

517

10362

Gis DE MAEYER (1942) 'Lente' 2007.

Schattingsprijs: € 4.000 - 6.000

Marnix D'HAVELOOSE (1885-1973) 'Dansende Dame'

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Jan DESMARETS (1961) 'Drie Lopers' 1996.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Miguel BERROCAL (1933-2006) 'Le Mini David' circa 1970

Schattingsprijs: € 400 - 600

Christofle et Cie, 'Le Faucheur', prix D'agricole de la France, 1882, De Nantes. Een antieke Trofee

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Marnix D'HAVELOOSE (1885-1973) 'Buste'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Miguel BERROCAL (1933-2006) 'Portrait De Michèle' circa 1971.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een uitzonderlijk paar decoratieve herten, beton, circa 1920.