Een groot geglazuurd faience bord 'Distillerie F. Villers, Hasselt'

Hamerprijs: € 350

46,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 438

Lot nummer

126

10361

Er is een haarlijn barst in het midden van het bord. Er zijn twee chips op de rand van het bord, waarover geglazuurd werd, waarschijnlijk ontstaan tijdens het bakproces. Er is een kleine haarlijn op de rand van het bord.

Een groot geglazuurd faience bord

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300

Sitzendorf, een porseleinen groep 'Romeinse Parade' 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Een paar tafellampen' voor Amphora.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas' voor Amphora

Schattingsprijs: € 200 - 300

Dresden Porcelain, een paar muurplaquettes, decor van musicerende putti. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Tjok DESSAUVAGE (1948) 'Driehoek' 2005

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Paraplu staander' voor Perignem

Schattingsprijs: € 200 - 300