Een groot geglazuurd faience bord 'Distillerie F. Villers, Hasselt'

Hamerprijs: € 350

46,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 438

Lot nummer

126

10361

Er is een haarlijn barst in het midden van het bord. Er zijn twee chips op de rand van het bord, waarover geglazuurd werd, waarschijnlijk ontstaan tijdens het bakproces. Er is een kleine haarlijn op de rand van het bord.

Een groot geglazuurd faience bord

José VERMEERSCH (1922-1997) 'Dame'

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Sybille MAY (XIX-XX) 'Figuur' Art Deco.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Léo MAES DECOCK (XIX-XX) 'Art Nouveau Vaas'.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jacques en Dani RUELLAND (XX-XXI) 'Vazen'

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een paar papegaaien, polychroom porselein, waarschijnlijk Saksen, Duitsland.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Bitossi, 'Een vaas en 3 schalen', rode glazuur.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Charles CATTEAU (1880-1966) 'Vaas' decor 1271.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Tafellamp' voor Amphora.

Schattingsprijs: € 200 - 300