Een antieke voetbank gemaakt uit verguld hout, staande op klauwpoten. (H:19cm)

Hamerprijs: € 50

Een antieke voetbank gemaakt uit verguld hout, staande op klauwpoten.

31 x 43 x 19 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 63

Lot nummer

390

10360

Een antieke Engelse 'Slope Desk', 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een ijzeren kapstok in de stijl van Gustave SERRURIER BOVY (1858-1910)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Ico PARISI (1916-1996) 'Bureau' voor Mim Roma.

Schattingsprijs: € 500 - 800

Een tuinstel bestaande uit een tafel en 3 stoelen, wit gepatineerd aluminium.

Schattingsprijs: € 200 - 300