Een antieke voetbank gemaakt uit verguld hout, staande op klauwpoten. (H:19cm)

Hamerprijs: € 50

Een antieke voetbank gemaakt uit verguld hout, staande op klauwpoten.

31 x 43 x 19 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 63

Lot nummer

390

10360

Een decoratieve 'Kapblok', hardhout.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een wit lederen eethoek, tafel met glas, 6 stoelen en een bank, Bretz, Duitsland.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Ilmari TAPIOVAARA (1914-1999) '6 Domus stoelen' voor Knoll international, gemaakt door Decoene.

Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400

Deknudt, een langwerpige spiegel, messing en glas.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een antieke houtgesculpteerde koffer of kist, 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een vitrinekast met geschilderd decor, gebogen glas en gemonteerd met brons.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een spiegel, gesculpteerd hout en stucco in Lodewijk XV stijl. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 500 - 800

Een paar armstoelen en een bijzettafel, gesculpteerd hout in Empire stijl. Italië, circa 1920.

Schattingsprijs: € 400 - 600